wesoła siedemnastolatka.realistka.przyjacielska. cosmo.mc flery.hesburger.biały miś.milka.tumorrow.escada.simens MC60.pocałunki.sms.kolczyki.czarna kretka.złoty cień.avon.mandarynkowy płyn do kąpieli.uśmiechy.zakupy.grube golfy.promocje.notatki.sumptuastic.farba.pepsi.|byk|hot dog.*madzia.madzik.madzias.siostra.córka.przyjaciółka. krakowianka.161 cm.II liceum.humanistka.kraków. zakochana siedemnastka.zainteresowanie psychologią.uczuciowa.nerwowa.dzika!. zboczona.pomocna.szalona.radosna.szczera .spontaniczna. delikatna.serdeczna. niemożliwa


Link :: 04.11.2005 :: 20:39
#wszystko sie zmienia szybciej niż moglibyśmy sie domyślić.Życie nadaje nam takie tempo że praktycznie niemożemy zadążyć i jesteśmy w tyle.
Dzisiaj stwierdziłam że dla mnie czas powinnien sie na chwile zatrzymać,bo ja chce dalej mieć te siedemnaście lat i niechce juz wiecej,chce stanąć w czasie,choć na chwile.

#rozmawiałam z nim i postanowiłam że możemy spróbować drugi raz,że każdemu należy sie ta druga szansa i niemoge swojej własnej wielkiej miłości z góry skreślić,bo za jakiś czas napewno bym sobie to wypomniała,a tym bardziej żałowała.
Wieć dałam tą drugą i zarazem ostanią szanse.
Mam tylko nadzieje że sie niepomyliłam.

#ślub mojej siostry.Juz widze przygotowania i wielką przysięge już na reszte życia.Taka dorosła decyzja trudna bo zamyka sie juz jakaś droga,bo tutaj niepowinno sie pomylić.
Bo tutaj niemożna sie pomylić płaci sie potem wysoką cene.

Ale ja wiem że im sie uda,bo to co jest miedzy nimi to piękna miłość taka na zawsze...i wcale mi sie to niewydaje ja poprostu jestem tego pewna.

#a jutro bede przebierać sie i wyszukiwać jakiejś ślicznej kreacji takiej na tą włąśnie okazje.

Komentuj (13)

//

  


linx