wesoła siedemnastolatka.realistka.przyjacielska. cosmo.mc flery.hesburger.biały miś.milka.tumorrow.escada.simens MC60.pocałunki.sms.kolczyki.czarna kretka.złoty cień.avon.mandarynkowy płyn do kąpieli.uśmiechy.zakupy.grube golfy.promocje.notatki.sumptuastic.farba.pepsi.|byk|hot dog.*madzia.madzik.madzias.siostra.córka.przyjaciółka. krakowianka.161 cm.II liceum.humanistka.kraków. zakochana siedemnastka.zainteresowanie psychologią.uczuciowa.nerwowa.dzika!. zboczona.pomocna.szalona.radosna.szczera .spontaniczna. delikatna.serdeczna. niemożliwa


Link :: 09.10.2005 :: 17:56
#niepisałam,bo niemogłam zbieram siebie kawałek po kawałku,wspominam,a niepowinnam sama siebie jedynie rozdrapuje chciałabym żeby mnie ktos pozbierał i posklejał,albo żebym zacierpiała na wymaz z pamięci,ale tylko tego co było z nim
#staram sie niepłakać,słuchając cichych nutek piosenek staram sie niepłakać.Powstrzymuje sie,zajmuje sie czymś non stop,unikając sytuacji gdzie mogłabym stanąc z własnymi myślami sam na sam.
Uciekam od prawdy chociaż i tak będe musiała sie z nią zmieżyć,ale jeszcze nie czas.
#pokrojony jagodowy tort mamy.Zasłodziłam sie,ale takie zasłodzenie jest jak najbardziej pozytywne.Zaczełam sie przejmować moim nadmiernym sadełkiem na brzuchu bo takiego jeszcze nigdy nieposiadałam.
#natarczywe skakanie na imprezie w piątek.Natarczywe skakanie na skakance bedzie od dziś,a w następny piątek i sobota bedzie pracujący bo tak chce i sama angażuje i rozplanowuje swój czas by niebyło w nim żadnej luki w stylu leże i nic nierobie.
niecnierobienie niejest teraz dla mnie.
#telefon musze kupić i marzy sie samsung x48o czerwony

#a Werter leży i niemoge sie zabrać,a jutro musze go już mieć w głowie ze wszelkimi szczegółami,leżąca książka na biurku odłozona i zaznaczona na sto którejś stronie bo jutro sprawdzian z całego przedziału "C"
niemamochoty. i już.
Komentuj (8)

//

  


linx